Intalnire fly-ra 2016 (DE edition)

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
7,310
2,895
903
Aotearoa
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Sa nu poluam threadul de Lufthansa, propun sa continuam aici discutiile referitoare la o eventuala intalnire in Germania.
Daca mai e cineva in Germania, prin apropiere, sau ar fi interesat, este rugat ridice doua degete si sa participe la discutie.

@Thomas @witze @TripleSeven @oldblueeyes

PS
am pus TAG-uri, doar pentru a va "avertiza" ref la existenta acestui thread.
 
Last edited:
  • 👍
Reactions: 1 user
Eu as fi incantat sa fie asta ori de weekend ori in timpul vacantei ;) altfel am scoala...
 
DE anul acesta, RO la anu`.
 
  • 👍
Reactions: 1 users
Hai sa vedem mai intii criteriile... vrem sa legam de ceva? Sau doar asa, pur si simplu?

Anul asta, cel mai bine ar fi intr-un weekend in advent, daca scapati de shopping cu consoartele :)
 
de weekend si in vacanta de pe 23 dec pana pe 8 ian 2017. In rest in timpul saptamanii nu am timp.
 
  • 👍
Reactions: 1 user
Pentru mine e bine oricând. După crăciun plec in România.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
în principiu as putea ... pentru mine, în activitatea mea însa, sfârsitul de an este perioada de departe cea mai importanta (si productiva) ... deci pentru mine si firma mea, sa-mi iau liber (inclusiv în weekend) în aceasta perioada din an, este ca si când un hotelier în Mamaia si-ar închide hotelul în iulie pentru un weekend :D

Deci organizati fara mine, dar daca o faceti, eu voi face tot posibilul sa particip macar partial, dar nu pot promite
 
Păi deja nu mai e 2016...


Sent from my mobile phone