[OTP] Mișcări

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Cred ca SPU a fost si anul trecut? Posibil sa mai apara 1-2 destinatii noi. Probabil pana saptamana viitoare cand e targul de turism sa se definitiveze charterele.
 
Cred ca SPU a fost si anul trecut? Posibil sa mai apara 1-2 destinatii noi. Probabil pana saptamana viitoare cand e targul de turism sa se definitiveze charterele.
Nu a fost niciodata Split ;)
 
FAO e interesant, dar prețurile sunt descurajante, mai bine via LIS...
 
  • 👍
Reactions: 1 user
Vad ca zboara destul de jos pe la 18000 ft. Presupun ca nu intentioneaza sa supuna pacientii unei presiuni prea mari.
 
am vazut la OTP un 737 YR-SKY scria skies pe el sau ceva de genul... stie cineva ceva de el? era parcat undeva vis-a-vis de hangarul ROT

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
am vazut la OTP un 737 YR-SKY scria skies pe el sau ceva de genul... stie cineva ceva de el? era parcat undeva vis-a-vis de hangarul ROT

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
YR-SKY este viitorul avion al Air Bucharest!
 
  • 👍
Reactions: 1 users
aha!! mersi... mi se paruse ciudat Skies ca titlu de companie si inmatricularea YR-SKY

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Din cate am inteles, are 4 luni pe OTP, si niciun zbor.
 
Daca ar fi fost ceva tehnic, ar fi stat ma mult. My 2 cents.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
O alta destinatie noua de la OTP (operata 14.05-11.06 respectiv 17.09-24.09 înaintea respectiv dupa rotatia OTP-SPU) este TIV (Tivat, Muntenegru)
 
Se pare ca nu ajung frecventele marite ale Tarom, El Al, Arkia si Israir plus charterele Blue Air si Air Bucharest în vara care vine pentru destinatia TLV:

conform site-ului TLV în perioada 22.06 - 26.10 va opera si Neos un charter saptamânal pe ruta OTP-TLV (banuiesc cu 738)
 
943797_1036970089682809_8030358926938739295_n.jpg

CS100 la OTP :D
 
  • 👍
Reactions: 2 users