2019 - Fly Ra

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Doriți să organizăm o întâlnire în 2019?


  • Total voters
    11
  • Poll closed .
D

Deleted member 13561

Guest
Salut,

Ce ziceți, facem ceva anul ăsta? Idei?
 
I'm in. Propun ceva pe vara, in weekend, undeva unde este accesibil pentru cei mai multi dintre noi (eg. hub sau undeva in RO, maybe CLJ sau OTP). Alternativ ar fi interesant sa zburam pe una dintre noile rute ROT - CAI, ODS, EVN, TBS - daca or mai exista pana atunci...

Eu vin din LON.
 
I'm in. Propun ceva pe vara, in weekend, undeva unde este accesibil pentru cei mai multi dintre noi (eg. hub sau undeva in RO, maybe CLJ sau OTP). Alternativ ar fi interesant sa zburam pe una dintre noile rute ROT - CAI, ODS, EVN, TBS - daca or mai exista pana atunci...

Eu vin din LON.
Posibil LON sa fie mai accesibil decat OTP sau CLJ :)
 
  • 👍
Reactions: 1 user
Daca veniti la AKL, sunt IN ;)
Eu intre 22 - 30 Mai voi fi in Romania, insa nu voi avea timp de excursii prea lungi. Daca va fi ceva, pot sa apar pentru o zi, max.
 
Pai atunci ,in perioada aceea ,sa facem o intalnire scurta ,eventual mergem la o carciuma in Bucuresti.
 
Nu va organizati dupa programul meu, pentru ca nu pot garanta nimic. Eu voi fi pe la Sighisoara.
 
I'm in. Propun ceva pe vara, in weekend, undeva unde este accesibil pentru cei mai multi dintre noi (eg. hub sau undeva in RO, maybe CLJ sau OTP). Alternativ ar fi interesant sa zburam pe una dintre noile rute ROT - CAI, ODS, EVN, TBS - daca or mai exista pana atunci...

Eu vin din LON.
ODS chiar ar fi o idee buna, dar pentru mine ar fi interesanta de exemplu si SCV (nu am fost niciodata, nu stiu câti au fost deja) si dupa experienta foarte placuta cu IAS parca m-ar tenta
 
  • 👍
Reactions: 1 user
Eu spun pas, de pe acum. Voi avea prea putin timp la dispozitie in perioada concediului.