Aeroportul International Cluj-Napoca LRCL / CLJ

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Wow, asta da relatie spotter - pilot.
 
Salutari si bine ai venit.
Poti adauga orice dimensiune, in principiu, iar forumul le afiseaza la 1024px, iar cine da click pe ele le va vedea la rez maxima.
 
Ne pare bine.
O singura rugaminte am: foloseste litere mari la nume si la inceputul propzitiilor. Mersi.
 
Lasa inmatricularile, pozele sa vina :)
Vezi ca ai forjat prea mult culorile, saracul Lufhthansa zici ca a trecut pe la Fukushima si a fost radiat :)
 
JOR la CLJ, fain!
 
Nu "cica" , si nu chiar posta , atat Let-ul cat si Saab 34 sunt cargo . Unul TNT si altul DHL. Nu am stiut niciodata ce avion la ce companie. Totusi banuiesc ca atata timp cate HA-TAE a fost pana acum pe Arad si acolo e un centru logistic DHL , Saab-ul Bridges e pt DHL si Let-ul pt TNT. Sa ma corecteze cineva daca gresesc.
 
M-as duce si acu la aeroport, dar nu prea mai sunt avioane, asa ca azi merg la gara la train spotting :p
Eu nu prea stiu avioanele, pentru mine toate sunt avioane, ca si pentru femei, masinile au 4 tori, volan, motor si arata bine!, Mno cam asa-s si eu :d
 
De azi..
imgp5959e.jpg


imgp6023.jpg
 
Rock and rolllll!
Se pare ca nu s-a mai tinut low passul, s-a decolat de pe 08. Daca era activa 26 era si mai interesant.