Baza Aeriana Campia-Turzii (LRCT)

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Superba poza. Mersi.
 
Octavian, nu uita de vesta anti glont si pistolul cu gloante de cauciuc impotriva cainilor.
 
Trebuie o masina cu garda la sol putin mai inalta, e drum de tara pe acolo. In al doilea rand trebuie crema de soare 8). Oricum, eu consider ca zona aia perfecta chiar si pentru picnic. Singura problema ca nu ai apa curgatoare in apropiere.
Acum revenind la treburi mai serioase, ar fi indicat sa ai ceva legitimatie, act de identificare la tine. Se mai invart militarii prin zona si cine stie, poate se opresc sa te ia la intrebari. Din nou, trebuie sa ai pregatita de acasa povestea cu motivele prezentei tale acolo, if you know what I mean.




Uploaded with ImageShack.us
 
Va sugerez eu ceva ca si explicatie pentru militari si pentru aparatele foto - luati cu voi niste fete sexoase si spuneti ca le faceti fotografii de portofoliu :D

Vic , multumim pentru harta ;)
 
Ar mai fi un aspect : culoarea masinii. Ale mele ba sunt rosii ba galbene ba cu garda la sol mai mica singura ar fi Delta 1310 care are culoarea de "camuflaj" alba asa ca doar pe timp de iarna ar intra in discutie.

Ai intalnit in cale indicatoare cu fotografiatul interzis ?
 
O sa fiu sincer, nici nu m-am uitat dupa indicatoare de genul :))

Nu-ti face griji a mea e galbena si destul de joasa.
 
Multumesc frumos ! Trebuie sa recunosc, si eu m-am dus acolo pentru ca am avut un pont.
Oricum, va recomand si voua !
 
Rallyzone, daca are rollcage, dai casca si eventual faci si cateva demonstratii de raliu, nu cred ca e important consumul.
Vic, geniale pozele.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Superbe poze Allex.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Super TARI pozele!
Ce pacat ca, in scurt timp , nu vom mai vedea LANCER-ul !!!
 
Cateva poze de la exerciţiul bilateral româno-american Dacian Viper 2012 (06.08.2012)
Thx allex
imgp4105b.jpg


imgp3846e.jpg


imgp4030.jpg


imgp4151.jpg