• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Disconnected

Well-Known Member
May 28, 2016
2,062
1,059
113
LRCK
îl vor da jos de tot sau o să-l recolanteze zilnic?
mi se pare amuzant că zilele trecute toți ziceau că ROT i-ar fi dat afară din hangar și nu i-au lăsat să țină avionul la ”căldură” până se uscă... acum o să dea vina pe firma care le-au făcut abțibildul :)

Disconnected

Well-Known Member
May 28, 2016
2,062
1,059
113
LRCK
Îl repară din nou, mâine face show la Iași, cc @Nauznicov George :)

Aeroportul Internațional Iași celebrează mâine, 11 decembrie 2018, Anul Centenarului, alături de partenerul său, operatorul aerian Blue Air. Evenimentul va fi marcat, în mod simbolic, de un scurt show aviatic, urmat de o conferință de presă. Totodată, va fi un moment prielnic pentru a sărbători venirea sărbătorilor de iarnă – Moș Crăciun va sosi la Aeroportul Iași cu un avion special, un Boeing 737 personalizat cu portretul regelui Ferdinand I, și va împărți cadouri copiilor dintr-un centru de plasament din Iași.
Avem deosebita plăcere să vă invităm la evenimentul prin care sărbătorim împreună, pentru prima dată, ”Zborul Marii Uniri”, la Aeroportul Iași (terminalul T1, ora 15.00).

etravel

Well-Known Member
Mar 13, 2012
1,916
368
83
LRBS
Deja devin foarte plictisitoare toate erorile astea din marele sait de rezervari online. Mult succes in continuare, ce sa zic.

JMadalin

Active Member
Oct 19, 2013
192
130
43
20
Flightdiary
My fr24 profile
Salutare.

2 carduri VISA încercate, cu bani pe ele, plata refuzata. Cu unu dintre carduri am plătit și la Wizz cu câteva minute înainte și nu am avut probleme. La Blue 4 tentative eșuate...

Todd is Back

Well-Known Member
Feb 22, 2012
1,000
230
63
Langley Canada
2 carduri VISA încercate, cu bani pe ele, plata refuzata. Cu unu dintre carduri am plătit și la Wizz cu câteva minute înainte și nu am avut probleme. La Blue 4 tentative eșuate...
Sa fie asta cauza ? Colaborare semnata recent de Blueair cu Twispay, companie Elvetiana 100% cu sediul in ... :cool:

Bucuresti Str. Gara Herastrau 4C, building B, floor 11, Bucharest 020334, România Str. Gara Herastrau 4C, building B, floor 11, Bucharest 020334, România twispay.com
+40 732 018 336

Twispay Teams up with Blue Air to Expand Digital Payments

• Like
Reactions: JMadalin and c-tyn

Disconnected

Well-Known Member
May 28, 2016
2,062
1,059
113
LRCK

AIR06

Moderator
Staff member
fly-ra 2017
Apr 20, 2012
3,192
1,553
113
Constanta
După mai mulţi ani de creştere accelerată, Blue Air a dedicat anul 2018 consolidării companiei. Odată cu această nouă etapă, compania îşi va atinge obiectivele propuse pentru următorii ani: o flotă de 50 avioane şi să devină una dintre cele mai importante companii aeriene din Europa.
Citeste mai mult: adev.ro/pjoct6

oldblueeyes

Well-Known Member
Oct 15, 2012
4,220
937
113
FRA
Thomas Cook nu o duc de loc bine - cursul actiunilor e la un sfert decit era acum 2 ani, se anunta restructurari. Chestionabil este daca va ramine si flota pt chartere sau cit din ea.

Se pare ca si Eurowings vrea sa muste o parte din businessul Long haul la FRA...

Pentru Blue Air poate fi o sansa la nivelul de jos al pietei, dar clientul in ciuda numelui nu e foarte solid.

Users Who Are Viewing This Thread (Total: 4, Members: 0, Guests: 4)