• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
7,060
2,559
203
NZNV
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Nici astia de la INMAS nu au chef de munca, la cum raspund la intrebari.
Recoltarea probelor de sange ar trebui sa fie prima, dupa care poti manca ceva. Astora le place sa bage frica in oameni.

tavi

🌴 Out of Office 🌴
fly-ra 2017
Dec 6, 2014
5,827
2,123
203
Brasov
Prea v-ați învățat cu mâncarea... :)))

• 🤣
Reactions: 1 user

lucianix

Active Member
May 11, 2016
133
37
28
26
Bucharest
Nici astia de la INMAS nu au chef de munca, la cum raspund la intrebari.
Recoltarea probelor de sange ar trebui sa fie prima, dupa care poti manca ceva. Astora le place sa bage frica in oameni.
Ordinea in care te duci la cabinete este strict alegerea ta. Ce difera este ca programul la recoltat se termina la 10 parca, fata de celelalte cabinete care au program normal pana la 15:00-16:00 .

Ben23

New Member
Oct 20, 2019
2
0
1
33
Sighetu Marmației
Bună! Vreau să-mi urmez visul în aviație dar am un semn de întrebare. Acum 4 ani am avut un accident de mașină în urma căruia m-am ales cu o cicatrice mare pe abdomen. Poate sa îmi spună cineva dacă asemenea lucruri sunt o piedica la vizita medicala? Mulțumesc anticipat!

flight.user

New Member
Jun 18, 2019
17
4
3
bucuresti
Atata timo cat nu ai ramas cu sechele, nu vad de ce ar fi un impediment mai ales ca nu este intr-o zona vizibila. Pana la urma e vb de meseria de pilot nu de model :)

• 👍
Reactions: 1 user

Ben23

New Member
Oct 20, 2019
2
0
1
33
Sighetu Marmației
Atata timo cat nu ai ramas cu sechele, nu vad de ce ar fi un impediment mai ales ca nu este intr-o zona vizibila. Pana la urma e vb de meseria de pilot nu de model :)
Asa ma gândesc si eu dar ma gândeam ca poate cineva s-a lovit de o problema similara la vizita medicala. Mulțumesc 🙂