• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

AIR06

Moderator
Staff member
fly-ra 2017
Apr 20, 2012
4,022
2,443
303
Constanta
Mai are cineva vreo veste despre 365? Despre YR-SUA ,ultima mentiune ,am gasit pe avherald , fiind de Craciun in incinta la Lufthansa Technik in MUC. Mai vin SUB si SUC ? Ma gandeam ca o sa grabeasca aducerea unuia din cele doua pt a nu pierde contractul. Sper sa supravietuiasca incidentului cu YR-SUA.

Disconnected

Well-Known Member
May 28, 2016
2,062
1,059
113
LRCK
Mai are cineva vreo veste despre 365? Despre YR-SUA ,ultima mentiune ,am gasit pe avherald , fiind de Craciun in incinta la Lufthansa Technik in MUC. Mai vin SUB si SUC ? Ma gandeam ca o sa grabeasca aducerea unuia din cele doua pt a nu pierde contractul. Sper sa supravietuiasca incidentului cu YR-SUA.
e tot la MUC :) ocupă o poziție de B747 cargo pe platformă, o să îi coste muuuult

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
7,287
2,874
903
41
NZNV
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Tot la MUC e. Poza recenta.

maximus decimus

Active Member
Oct 3, 2012
176
68
28
compania este in deriva; turcul (patronul) intentioneaza sa demita toata conducerea executiva pentru managment defectuos; pe de alta parte angajatii ''fug'' ca potarnichiile pe unde vad din motivul neplatii salariilor;

un alt esec al asa zisilor ''profesionisti'' in aviatie care cred ca daca au un avion pot face un business!!!!

din pacate mai sunt si alti in Romania!