FLY 365 AVIATION

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Mai are cineva vreo veste despre 365? Despre YR-SUA ,ultima mentiune ,am gasit pe avherald , fiind de Craciun in incinta la Lufthansa Technik in MUC. Mai vin SUB si SUC ? Ma gandeam ca o sa grabeasca aducerea unuia din cele doua pt a nu pierde contractul. Sper sa supravietuiasca incidentului cu YR-SUA.
 
Mai are cineva vreo veste despre 365? Despre YR-SUA ,ultima mentiune ,am gasit pe avherald , fiind de Craciun in incinta la Lufthansa Technik in MUC. Mai vin SUB si SUC ? Ma gandeam ca o sa grabeasca aducerea unuia din cele doua pt a nu pierde contractul. Sper sa supravietuiasca incidentului cu YR-SUA.
e tot la MUC :) ocupă o poziție de B747 cargo pe platformă, o să îi coste muuuult
 
Tot la MUC e. Poza recenta.
image
 
compania este in deriva; turcul (patronul) intentioneaza sa demita toata conducerea executiva pentru managment defectuos; pe de alta parte angajatii ''fug'' ca potarnichiile pe unde vad din motivul neplatii salariilor;

un alt esec al asa zisilor ''profesionisti'' in aviatie care cred ca daca au un avion pot face un business!!!!

din pacate mai sunt si alti in Romania!