• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Fly One (5F/FIA)

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Prinde oferta de toamnă de la Fly One! Zboară cu doar 40 de euro spre Europa și Rusia

Toamna vine cu surprize de la compania aeriană FLY ONE care a lansat campania promoţională cu preţuri speciale pentru cursele operate spre Europa și Rusia.
Campania promoțională FLY ONE este valabilă în intervalul 21 septembrie – 21 octombrie 2017, având preţurile speciale incluse pentru zborurle operate în perioada 29 Octombrie 2017 – 24 martie 2018.
Deci, biletele pentru cursele Chişinău-Veneția vor costa de la 40 euro, unic sens, iar doritorii de a călători la Verona și Parma vor achita doar 45 de euro pentru o destinație.

:) :
- unic sens
- bere Guinness chiar la patria ei
- bilete avia
- Amintim că Fly One a fost lansată în anul 2016 și în scurt timp a reușit să dețină o cotă de 30 % din piața locală. La moment operează zboruri regulate spre 14 destinații și 4 curse charter.
Pe site la Fly One scrie: Compania Fly One, înfiinţată în 2015 ...

PS 30% din piata locala?

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Opţiuni noi la flymd. Limba, gramatica - no comment.
Comandă prealabilă a meniului

Suplimentar la alimentarea gratuită la bordul aeronavei la toate cursele companiei ( o gamă largă de sandwich-uri) precum și a băuturilor răcoritoare și calde) Compania FLY ONE OFERĂ SERVICIUL DE COMANDĂ PREALABILĂ A MENIULUI ”FLY MENU” – 3 tipuri.

Comandă prealabilă a meniului - Flyone

D

Deleted member 13561

Guest
Alimentarea = Furajarea

Sent from my iPhone using Tapatalk

AndreiX

Well-Known Member
Mamaliga cu tocanita de porc asezonata cu salata cesar si gustare caviar... pe bune?? Cine naiba a gandit combinatia asta?
Fileu de somon...:yikes:

"Suplimentar la alimentarea gratuită la bordul aeronavei la toate cursele companiei..." :))

Mi se pare ca suna funny. M-am gandit la alimentarea cu Jet-A, doar ca aia nu e gratuita.

D

Deleted member 13561

Guest
Eu aș pune tocăniță de caviar ca să se alimenteze pasagerii. E puțin mai stilat zic eu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

AIR06

Moderator
Staff member
fly-ra 2017