Fly One (5F/FIA)

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Prinde oferta de toamnă de la Fly One! Zboară cu doar 40 de euro spre Europa și Rusia

Toamna vine cu surprize de la compania aeriană FLY ONE care a lansat campania promoţională cu preţuri speciale pentru cursele operate spre Europa și Rusia.
Campania promoțională FLY ONE este valabilă în intervalul 21 septembrie – 21 octombrie 2017, având preţurile speciale incluse pentru zborurle operate în perioada 29 Octombrie 2017 – 24 martie 2018.
Deci, biletele pentru cursele Chişinău-Veneția vor costa de la 40 euro, unic sens, iar doritorii de a călători la Verona și Parma vor achita doar 45 de euro pentru o destinație.

:) :
- unic sens
- bere Guinness chiar la patria ei
- bilete avia
- Amintim că Fly One a fost lansată în anul 2016 și în scurt timp a reușit să dețină o cotă de 30 % din piața locală. La moment operează zboruri regulate spre 14 destinații și 4 curse charter.
Pe site la Fly One scrie: Compania Fly One, înfiinţată în 2015 ...

PS 30% din piata locala?
 
Opţiuni noi la flymd. Limba, gramatica - no comment.
Comandă prealabilă a meniului

Suplimentar la alimentarea gratuită la bordul aeronavei la toate cursele companiei ( o gamă largă de sandwich-uri) precum și a băuturilor răcoritoare și calde) Compania FLY ONE OFERĂ SERVICIUL DE COMANDĂ PREALABILĂ A MENIULUI ”FLY MENU” – 3 tipuri.

Comandă prealabilă a meniului - Flyone
 
  • 👍
Reactions: 1 users
Alimentarea = Furajarea


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mamaliga cu tocanita de porc asezonata cu salata cesar si gustare caviar... pe bune?? Cine naiba a gandit combinatia asta?
Fileu de somon...:yikes:
 
"Suplimentar la alimentarea gratuită la bordul aeronavei la toate cursele companiei..." :))

Mi se pare ca suna funny. M-am gandit la alimentarea cu Jet-A, doar ca aia nu e gratuita.
 
Eu aș pune tocăniță de caviar ca să se alimenteze pasagerii. E puțin mai stilat zic eu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Un nou avion inregistrat pe Flyone Romania:

Airbus A321​
-231​
6002​
YR-FIC​
Fly One Airlimes​
ferried 18oct23 LDE-KUN, VP-reg prior delivery​
ex VP-BEK​
 
  • 👍
Reactions: 2 users
402635005_122094116456123706_7553814508268559503_n.jpg


Zborurile vor fi operate pentru Christian Tour ... interesant totusi ca ei contracteaza la altii si nu dezvolta flota Animawings ...
 
  • 👍
Reactions: 1 users
402635005_122094116456123706_7553814508268559503_n.jpg


nu stiu de ce grafica asta a disparut de mai sus ...

În alta ordine de idei: YR-FIC (321) a ajuns ieri la BBU
 
  • 👍
Reactions: 1 users