• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

transporter

Well-Known Member
Mar 27, 2012
827
314
63
CLJ
Din pacate eu nu o sa mai pot ajunge la intalnire. Va trebui sa plec intr-o delegatie in interes de lucru in perioada respectiva. Poate ne vedem la urmatoarea intalnire.

Quebec

Active Member
fly-ra 2017
Feb 13, 2012
199
116
43
LROP
10. Mi-am rezervat și eu o cameră pentru sâmbătă seara.

• 👍
Reactions: 2 users

Ovidiu Veres

Well-Known Member
Mar 29, 2012
823
698
93
39
Cluj-Napoca
Confirm si eu rezervarea la Conti. Cu precizarea ca duminica dimineata, dupa dejun si pupaturi, voi decola spre CLJ, pregatesc o petrecere pentru cea mica.

tavi

🌴 Out of Office 🌴
fly-ra 2017
Dec 6, 2014
5,807
2,096
203
Brasov
Yep... si eu trebuie sa decolez tot Duminica dimineata.

sorin

Well-Known Member
Mar 22, 2015
828
335
63
Bucharest
Din pacate nici eu nu o sa fiu prezent. Voi avea chiar atunci o deplasare la Frankfurt. Imi pare asa de rau, pentru ca imi doresc tare mult sa va cunosc. Sper sa reusesc la urmatoarea intalnire.

• 👍
Reactions: 1 user

Thomas

Moderator
Staff member
Premium Member
fly-ra 2017
Feb 9, 2012
4,047
2,162
203
54
Göttingen/Germania
Flugstatistik / Flightmemory
suntem în discutii avansate cu aeroportul SBZ pentru o sedinta de spotting si vizitare.

Întâlnirea oficiala va începe probabil sâmbata 02.04 la ora 11.30-12.00 (tinând cont si de orarul SBZ) la aeroport, urmeaza detalii.

Cei ce doresc sa participe la actiunea de la aeroport sa ma contacteze pe privat comunicând adresa lor de mail, ca sa le comunic ce documentele sunt necesare pentru acces

• 👍
Reactions: 4 users

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
7,042
2,525
203
NZNV
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Nu stiu care ar fi cea mai buna varianta de anuntare al celor care vor sa vina.
Unii nu citesc frecvent forumul, altii poate vin fara sa anunte, etc.

Eu as putea "extrage" adresele de mail, al celor care s-au anuntat oficial, diin baza de date.
Restul ... eventual sa dea mail pe contact[a]fly-ra.com

oldblueeyes

Well-Known Member
Oct 15, 2012
4,375
1,076
113
FRA
Din pacate nici eu nu o sa fiu prezent. Voi avea chiar atunci o deplasare la Frankfurt. Imi pare asa de rau, pentru ca imi doresc tare mult sa va cunosc. Sper sa reusesc la urmatoarea intalnire.
Pai daca vei fi si luni in FRA, ne putem vedea la o cafea.
Eu pe 1 seara revin din Rusia iar 2-3 le am blocate pe motive de familion.

Thomas

Moderator
Staff member
Premium Member
fly-ra 2017
Feb 9, 2012
4,047
2,162
203
54
Göttingen/Germania
Flugstatistik / Flightmemory
Nu stiu care ar fi cea mai buna varianta de anuntare al celor care vor sa vina.
Unii nu citesc frecvent forumul, altii poate vin fara sa anunte, etc.

Eu as putea "extrage" adresele de mail, al celor care s-au anuntat oficial, diin baza de date.
Restul ... eventual sa dea mail pe contact[a]fly-ra.com
Nu stiu ce sa zic ... Cine nu citeste la timp acest forum ... Asta e, nu intra acolo. Ce naiba, ne rugam de ei?

Eu sambata plec in concediu, deci cine doreste sa participe sa dea un semn pana vineri 18.03

sorin

Well-Known Member
Mar 22, 2015
828
335
63
Bucharest
Pai daca vei fi si luni in FRA, ne putem vedea la o cafea.
Eu pe 1 seara revin din Rusia iar 2-3 le am blocate pe motive de familion.
M-as bucura mult daca am putea sa ne vedem, dar ma tem ca nu putem sa ne potrivim cu timpul, pentru ca eu plec catre OTP sambata, pe 2, cu zborul de la ora 14:00. Poate doar vineri seara tarziu, pentru mine ar fi ok, dar nu stiu cum ar fi pentru tine, mai ales ca vii de pe drum

Cristian B

Active Member
Premium Member
fly-ra 2017
Sep 30, 2014
337
196
43
48
Bucharest
Eu ajung sambata pe la 11.30, o sa vin direct la SBZ. Vin cu masina din Buc. Plec in jur de 7. Daca este cineva interesat l- as putea lua . De intors, ma intorc luni dimineata dupa breakfast. Pt. Cei interesati, lasati mesaj personal. See you soon!

Trimis de pe al meu foarte bun telefon!

alex

Well-Known Member
May 24, 2012
2,642
824
113
54
CRAIOVA
Mi-as fi dorit mult sa pot veni. Am sperat ca mi se amana examenu, de la ANRE, dar nicio speranta. Poate data viitoare! :(

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
7,042
2,525
203
NZNV
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Cine vrea sa vina, si nu a luat legatura cu Thomas, este rugat sa imi trimita mie un mesaj privat, cu adresa de mail.
Momentan suntem in concediu, Thomas are acces limitat la net.

Cristian B

Active Member
Premium Member
fly-ra 2017
Sep 30, 2014
337
196
43
48
Bucharest
Cine vrea sa vina, si nu a luat legatura cu Thomas, este rugat sa imi trimita mie un mesaj privat, cu adresa de mail.
Momentan suntem in concediu, Thomas are acces limitat la net.
Avand in vedere ca mai sunt doar 10 zile pana la Intalnire, as propune sa mentionezi cine sunt cei care au confirmat prezenta la SBZ, iar pe masura ce apar noi participanti sa ii incluzi si pe acestia. De asemenea sa avem si un program pe care sa il putem discuta, pentru a fructifica la maximum aceasta prima reuniune. Mersi !

• 👍
Reactions: 1 user