Intalnire fly-ra 2016

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Cei care vin la SBZ, si aici ma refer la intrarea pe platforma , vor avea acces si in turnul de control.
Pentru acest lucru, este nevoie de nume/prenume, serie si numar de act de identitate.

Stiu, toti care vin la aeroport au trimis deja formularul si copia dupa act, insa aceasta lista va merge la ROMATSA si nu la cei de la aeroport.
Din aceasta cauza, le cer celor care doresc sa intre si in turn, sa ne dea un mail pe contact[a]fly-ra.com cu confirmarea datelor. Prin trimiterea emailului si a datelor, sunteti deacord cu faptul ca acestea vor fi predate celor de la ROMATSA.
Nu este nevoie de poze, scanari, doar datele.

PS
mersi @dxb777 pentru demersuri
 
  • 👍
Reactions: 2 users
Momentan lista participantilor arata cam asa.
Tabelul se schimba pe parcurs, lista de la Thomas nu o am inca.


Posibil sa se intre si duminica pe platforma, cine doreste acest lucru este rugat sa mai trimita o cerere pentru ziua respectiva.
 
  • 👍
Reactions: 2 users
Din pacate trebuie sa anulez participarea mea la intalnirea din Sibiu. Va trebui sa ajung in Timisoara sambata viitoare la un eveniment in familie, din pacate neputand reprograma prezenta noastra acolo.
Sper la urmatoarea intalnire pe care o veti organiza sa pot participa. Voi bea o bere in cinstea voastra weekendul viitor.
 
Se poate intra si de la 10.30, chiar daca cererile sunt facute pentru 11.30

Orarul curselor de saptamana viitoare (S/D)

Sambata - Plecari/ Sosiri
MUC 06:25 / 00.35 LH
MUC 08:45/ 13:10 ROT
DTM 12:00/ 11:30 W6
VIE 16:05/ 15:10 AUA
MUC 17:45/ 17:00 LH

Duminica - Plecari/ Sosiri
MUC 06:25/ 00:35 LH
STR 12:35/ 12:00 BMS
VIE 16:05/ 15:10 AUA
MUC 17:45/ 17:00 LH
LTN 19:20/ 18:50 W6
 
  • 👍
Reactions: 2 users
Limita pentru inscrierile la intratul pe platforma si turn este ora 12:00, Luni 28 Martie.
 
Salut, din pacate nu sunt in RO, dar mi-ar placea foarte mult sa particip ( cu ajutorul tehnologiei ) la aceasta intalnire. Un videocall, or something :)

SBZ Staff never ceases to impress me !
 
@Cosmin Puscas O sa iti trimit eu poze live. :)
Legat de intalnirea la aeroport - de indata ce am si listele de la Zsolt pe zile, maine o sa va transmit un mesaj privat la fiecare cu propunerile mele la aeroport pentru sambata si duminica.
 
  • 👍
Reactions: 2 users
Momentan suntem 16.

@Thomas cred ca trimis datele lui, inainte de concediu
@CalinCLJ zice ca mi-a trimis hartiile, insa nu am primit nimic de la el. Sper sa retrimita in timp.
@Ovidiu Veres nu a trimis nimic (cel putin mie), cine are numarul lui de telefon eventual sa ii dea un mesaj. Cred ca ar fi interesat si el sa urce in turn.

Daca sunt persoane care comunica direct cu cei de la SBZ (marketing si ROMATSA) sa imi zica si mie, sa nu stau toata noaptea stresat (ca chioru`), ca se apropie deadline-ul si eu nu am nicio informatie de la ei.
 
Damn, mai mult am fost pe platforma CLJ decat la comp. Vreau platforma, vreau turn. What do I do?
Cu mentiunea ca duminica dimineata decolez as matinal as hell.

L.E. Done. Doar pentru 2 aprilie!
 
Last edited:
Pentru @Ovidiu Veres si @Thomas e totul ok.
@witze si @AIR06 rog sa luati legatura cu Zsolt si sa ii transmiteti o cerere si pentru 3 Aprilie. Valabil si pentru restul care au facut cerere doar ptr 2 Aprilie dar vor si in 3 Aprilie.
@Zsolt Noul deadline - maine dimineata, ora 9.
 
  • 👍
Reactions: 1 user
I-am scris eu pe FB ... sa-mi trimita mie mail cu ce trebuie pentru platforma si lui @dxb777 pentru turn ... sper ca citeste în timp util ...
 
Eu i-am raspuns in secunda 2, dupa ce mi-a zis ca mi-a trimis mail, si 0 reactie.
 
pai daca ti-a zis ca nu a ajuns mailul e relativ simplu: îl mai trimiti o data, mi-l mai trimiti o data si mie etc. :D
 
La mine nu a intrat nimic. Nici pe contact[a]fly-ra.com, nici pe zsolt.mate[a]fly-ra.com, nici pe mailul personal.
Au trecut 10 minute de cand ai postat mesajul de mai sus.
 
Semnatura nu e bai, insa CI ...
[doublepost=1459158210,1459157967][/doublepost]Sa inteleg ca sta doar Sambata, Cererea e doar pt 2 Apr.