• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
6,496
2,054
113
39
EDDK
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Terminalul Schengen de la Aeroportul Iasi a fost inaugurat astazi

[gallery]

[/gallery]

poze: bzi.ro

Todd is Back

Active Member
Feb 22, 2012
825
151
43
Langley Canada
Felicitari Iasului. Privit de afara, stilul clasic Romanesc de "HALA DE PRODUCTIE" nu prea rupe gura tirgului ... dar pozele de interior arata clar functionalitatea unui astfel de terminal nou la standarde regionale, decent-Europene. Ma bucur pentru Iasi fiindca au inteles importanta investitiilor in infrastructura aeroportuara locala ca prioritate zero, absolut indispensabila dezvoltarii economiei si turismului local.

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
6,496
2,054
113
39
EDDK
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Pozele sunt cat de cat private. Cei care nu au cont de faxbuk nu le pot accesa. Mare secretomanie.
PS nu o lua in nume personal.[DOUBLEPOST=1405503296,1405500337][/DOUBLEPOST]Le-am luat eu, una cate una, ca azi am program de dat cu matura.

Oare sunt aceeasi muncitori, in schimbul de noapte? ;)

Locatia aici -> http://goo.gl/WKa65W

alex

Well-Known Member
May 24, 2012
2,384
644
113
52
CRAIOVA
Pai, la cum dorm, sigur au fost si in tura de noapte. Cred ca lucreaza 25 din 24 ore ;)

Thomas

Moderator
Staff member
Premium Member
fly-ra 2017
Feb 9, 2012
3,494
1,611
113
53
Göttingen/Germania
Flugstatistik / Flightmemory
“Suntem in discutii avansate pentru deschiderea de rute spre Germania si spre Istanbul – oras pe care viitorul il va gasi ca fiind unul dintre cele mai importante centre comerciale din lume. Pot spune de pe acum ca exista o posibilitate insemnata ca atat Istanbulul, precum si un oras important din Germania, ca destinatii externe directe, sa fie introduse tot din toamna, de la Aeroportul Iasi”‎ a mai afirmat Domnul Marius BODEA, Presedinte al Consiliului de Administratie al Aeroportului International Iasi
Din comunicatul dat de aeroport cu ocazia anuntarii rutelor externe Blue Air.

Parca zicea cineva :D acum câteva zile ca ar merge o ruta de Germania cât si IST din IAS ;)

IST ar putea fi facuta chiar si de BMS în 2,4,6 între 9-12.30

malev2009

Active Member
May 4, 2013
842
116
43
Targu Mures LRTM
www.facebook.com
IASI Airport
8 mins ·
Nu uitati! ‪#‎Sambata‬, 17 octombrie 2015, incepand cu ora 09:30, va asteptam la IASI Airport, la inaugurarea ‪#‎noului‬ ‪#‎terminal‬ de pasageri! Evenimentul va fi presarat cu surprize pe care va recomandam sa nu le ratati! Fiti, asadar, alaturi de noi pentru a marca simbolic acest moment extrem de important nu doar pentru ieseni, ci si pentru intreaga comunitatea regionala. Va asteptam cu drag! smile emoticon