• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

AndreiX

Well-Known Member
Nov 16, 2016
983
478
63
Bacau
Se apropie momentul acela pe care nu-l suport, nu sunt eu vreun politician, detest tot ce se intampla in lumea asta dpdv politic, imi plac anii electorali pentru ca sunt singurii in care chiar vezi rezultate si realizari din partea celor care guverneaza, desi sunt insuficiente Si adesea paguboase, sunt niste rezultate...
Si uite asa o sa ajungem in cabina de vot... facem o alegere pentru noi, pentru cei din jurul nostru si pentru un viitor (speram noi) mai bun... oare facem alegerea corecta? Sa vedem...
Mai debusolat decat sunt de data asta nu am fost niciodata... nu am cu cine vota... pe majoritatea nu-i cunosc, deci ii exclud... ce naiba fac mai departe? Nu-mi place ideea de a nu ma prezenta... macar sa imi anulez votul si tot ma duc... dar totusi... eu cu cine votez???
Marea majoritate de pe acest forum sunt oameni educati, cu o gandire extraordinar de creativa si constructiva, de aceea va propun un sondaj de opinie. M-am gandit sa dezvoltam o discutie, dar daca implicam clasa politica in forum s-ar putea sa iasa cu scandal si chiar nu as vrea sa ne stricam comunitatea formata pentru o prostie, asa ca, va rog, pentru sanatatea mentala individuala, dar si colectiva, nu va dati cu parerea. Haideti doar sa facem un sondaj ”mut” caruia sa nu ii discutam rezultatele... vreau sa vad cat de departe sunt ca si gandire fata de voi pe acest subiect.
Pareri?

tavi

🌴 Out of Office 🌴
fly-ra 2017
Dec 6, 2014
6,103
2,327
303
Brasov
Sistemul e făcut în așa fel încât nu contează cu cine votezi.
BTW... Funar nu candidează?

• 🤣
Reactions: 3 users