• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Raduq

Active Member
Feb 18, 2012
375
36
43
Cluj Napoca - LRCL
Re: Aeroportul international Cluj-Napoca LRCL / CLJ

"rallyzone" said:
Nu stiu unde sa postez poza, dar pentru ca aici cunosc cele mai multe persoane de pe acest forum, postez poza aici :p
Ieri am fost la brasov si pe proba a aparut ciudatenia asta :p
Mai multe explicatii, nu pot sa dau, nu ma pricep la inmatriculari, modele, ani de fabricatie, etc etc
Este YR-BTM - Eurocopter EC130

Apai nu stiu ce sa spun, deoarece nu gasisem nici un loc unde sa postez acest elicopter, am spus sa-l postez pe sectiunea din cluj, ca acolo ii cunosc pe baietii de la gard.
Elicopterul a fost inchiriat sau este a lui Dan Tatoiu nu stiu, dar a fost pe proba speciala nr 5 (Babarunca) de la Raliul Brasovului ieri si l-a filmat pe pilotul Marcel Butuza.
Oricum neasteptat, adica toata lumea astepta prima masina si surpriza, apare elicopterul :))

petrudimoff

Well-Known Member
Feb 13, 2012
1,117
80
83
LRCL
Foarte faina poza Raluca,avand in vedere in ce conditii meteo a fost facuta; felicitari !

Feb 13, 2012
196
39
43
38
Cluj-Napoca
"rallyzone" said:
Oricum neasteptat, adica toata lumea astepta prima masina si surpriza, apare elicopterul :))
Intodeauna oricare elicopter va fi surpriza in fata masinii chiar daca e prima sau daca e cea mai buna , cea mai noua sau cea mai puternica. :)

ralukawrc

New Member
Mar 9, 2012
16
0
1
Cluj-Napoca
"petrudimoff" said:
Foarte faina poza Raluca,avand in vedere in ce conditii meteo a fost facuta; felicitari !
multumesc :D intr-adevar, nu au fost cele mai bune conditii meteo.