• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Off airport

rallyzone

Member
Nu stiu unde sa postez poza, dar pentru ca aici cunosc cele mai multe persoane de pe acest forum, postez poza aici :p
Ieri am fost la brasov si pe proba a aparut ciudatenia asta :p
Mai multe explicatii, nu pot sa dau, nu ma pricep la inmatriculari, modele, ani de fabricatie, etc etc

Raduq

Active Member
Re: Aeroportul international Cluj-Napoca LRCL / CLJ

"rallyzone" said:
Nu stiu unde sa postez poza, dar pentru ca aici cunosc cele mai multe persoane de pe acest forum, postez poza aici :p
Ieri am fost la brasov si pe proba a aparut ciudatenia asta :p
Mai multe explicatii, nu pot sa dau, nu ma pricep la inmatriculari, modele, ani de fabricatie, etc etc

Este YR-BTM - Eurocopter EC130

rallyzone

Member
Apai nu stiu ce sa spun, deoarece nu gasisem nici un loc unde sa postez acest elicopter, am spus sa-l postez pe sectiunea din cluj, ca acolo ii cunosc pe baietii de la gard.
Elicopterul a fost inchiriat sau este a lui Dan Tatoiu nu stiu, dar a fost pe proba speciala nr 5 (Babarunca) de la Raliul Brasovului ieri si l-a filmat pe pilotul Marcel Butuza.
Oricum neasteptat, adica toata lumea astepta prima masina si surpriza, apare elicopterul :))

Circa Viorel OCTAVIAN

Active Member
"rallyzone" said:
Oricum neasteptat, adica toata lumea astepta prima masina si surpriza, apare elicopterul :))

Intodeauna oricare elicopter va fi surpriza in fata masinii chiar daca e prima sau daca e cea mai buna , cea mai noua sau cea mai puternica. :)

ralukawrc

New Member
"petrudimoff" said:
Foarte faina poza Raluca,avand in vedere in ce conditii meteo a fost facuta; felicitari !

multumesc :D intr-adevar, nu au fost cele mai bune conditii meteo.