Photoavia.net

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Mersi!
99% dintre aeronavele KLM sunt albastre :)
 
Se pune thumbnail nu hotlink la poza. Photoavia nu lasa hotlinking si bine fac. Astfel nu se contorizeaza views.
 
Am scris mai sus. Photoavia nu acceptă hotlinkimg şi bine fac.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Sunt tari pozele. Dacă nu aş fi spus de câteva ori care e treaba cu embedul direct şi cum să faceţi să apară bine poza, să vi se contorizeze views (că doar asta contează), etc.
De pe a.net, pp, etc se pot link direct pozele, dar cei de la photoavia se joacă putea mult cu htaccess.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Foloseşti thumbmailul de pe photoavia, care iar este ascuns. Scuze, nu pot da detalii cum şi unde îl găseşti un codul sursă al paginii, pentru că după aia iar îmi sar în cap dumnezeii din dimensiunea paralelă.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
nu vreau sa ai probleme cu. .lumea paralela dar chiar nu dau cu seama cum sa postez o poza thumbmail micsorata...am tot incercat dar dejeaba sau poate nu am cautat unde trebuie. ;D
 
Stai liniştit, mai rău nu poate fi :) Momentan nu sunt acasă + scriu de pe mobil, dar cum ajung acasă voi face un tutorial video, în care voi arăta chim să scoateţi thumbnail de pe photoavia.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Dupa cum promiteam, e gata video. Accesibil aici.
 


Cica e prima cu Alaska pe photoavia.