• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Gabriel B.

Well-Known Member
May 28, 2016
768
346
63
NA
RECENZIE ZBOR AIR FRANCE AF8: PARIS – NEW YORK CU BOEING 777

Deoarece este un review amplu, mai pentru oamenii de rând, vă invit și de această dată să îl citiți pe site...
Recenzie zbor Air France AF8: Paris - New York cu Boeing 777

Mi-ar face plăcere să primesc sugestii, păreri, critici, etc despre aceste recenzii pe care le scriu.
Vă mulțumesc!

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
6,659
2,171
113
39
EDDK
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Eu as fi incantat daca aici s-ar posta trip review-uri, si nu linkuri catre site-uri personale/bloguri/etc.

tavi

Moderator
Staff member
fly-ra 2017
Dec 6, 2014
4,864
1,540
113
Brasov
www.fotocity.ro
1. Momondo și Skyscanner nu sunt agenții
2. Pasagerii nu sunt "rejectați" (cred că ai vrut să zici "respinși"), probabil sunt aleși aleatoriu de sistem pentru control suplimentar. Eu am pățit-o de două ori, adică m-au controlat de urme de explozibil (de parcă ar conta...)

În rest, mi-a plăcut recenzia. Eu în schimb nu recomand absolut deloc zborul către US prin Franța. La ăia grevele sunt sport național.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mar 24, 2016
34
26
18
buh
Mulțumim pentru recenzie.
"În urmă cu câteva luni am zburat cu Lufthansa pe ruta Frankfurt – New York și dacă ar fi să compar serviciul on-board și mâncarea oferită, Lufthansa ar primi nota 8, iar Air France un 6 destul de exigent."

-> Din ce am citit mai departe, bănuiesc că ai vrut să spui ”indulgent” în loc de ”exigent” :)

Gabriel B.

Well-Known Member
May 28, 2016
768
346
63
NA
Asa este, corectasem însă e ciudat ca nu s-a salvat, însă recunosc ca am dat publish fara prea multe revizii. Mulțumesc pentru warn

Sent from my iPhone using Tapatalk