Poate careva dintre voi stie ce salarii au agentii de rampa si cei care alimenteaza aeronavele cu carburant pe aeroporturile din Romania. Eu alimentez aeronave pe Linate in Milano, si la o barfa cu un comandant Blueair practic s-a luat de mine ca e vina noastra ca Romania e asa cum e, ca am abandonat-o , si ca daca vreau in Romania cu meseria mea pot avea un salariu destul de bun....dar nu a stiut sa imi spuna cat.....
Asa ca apelez la voi, poate stiti pe cineva care lucreaza sa va spuna ce bani ia.
Ms
Asa ca apelez la voi, poate stiti pe cineva care lucreaza sa va spuna ce bani ia.
Ms