[SBZ] Aeroportul International Sibiu

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Nu este o poza tocmai incadrata, dar peisajul este superb!
SAM_0354_zps023bc8e3.jpg
 
  • 👍
Reactions: 8 users
Acum ce vrei si tu? Sa iti dau warn? ;)
 
  • 👍
Reactions: 1 users
Iar imi faci in ciuda! Unu la mana, eu n-am avut parte de fundal inzapezit, doi la mana, il tot astept pe Gogu (BGG) pe lumina buna la CLJ, dar se pare ca trebuie sa alerg dupa el.

Revenge! YR-ASC

 
  • 👍
Reactions: 3 users
Cu ocazia inaugurarii oficiale a cursei Wizzair SBZ-DTM, Aeroportul International SIBIU si-a deschis portile si a organizat o frumoasa sesiune foto destinata spotterilor din intreaga tara.
Desi in numar restrans, cele cateva ore petrecute in incinta aeroportului au fost minunate, am cunoscut lume buna, primit soare calduros, in ciuda anotimpului. Restul va fi descris in imagini. E mai simplu.

Multumim LRSB ;)

















Vor urma si altele.
 
  • 👍
Reactions: 8 users
Super! Ati prins si stropeala cu curcubeu? :cool:
 
  • 👍
Reactions: 1 users
Vad ca a juns si @OOVNI . Cine e al patrulea?
 
wundervolle Aufnahmen, Herr Fotograf! Big like! :)
 
  • 👍
Reactions: 2 users
No offence, dar in ultimele doua poze s-au cam dus dracului culorile de pe wizz. O fi de la apa din tun? Inainte de tun, culorile erau OK.
 
Eu mă bucur pentru că ați venit! La cât mai multe sesiuni de spotting la SBZ! Poate next time, inaugurăm și locul de spotting. :)
Btw. Celor de la Wizz le-au plăcut la nebunie pozele! :)
 
  • 👍
Reactions: 6 users
@Zsolt, uitai sa-ti raspund. Am folosit filtre de culoare pe imaginile mele, culorile nu sunt 100% reale. Am tinut sa le procesez un pic diferit, nu la standardele normale.
Alea normale sunt in screening inca ;)
 
Vin si pozele mele cu intarziere, ca de obicei.


Toata lumea pregatita pentru venirea avionului-acadea




Legile opticii mi-au refuzat "der Regenbogen" :(












Eu asteptam fete prietenoase in fata (cu doua poze mai sus) si cand colo?...din pacate nu am observat decat acasa.


Protagonistii


Dupa Wizz am decolat si noi










 
  • 👍
Reactions: 12 users
Bravo @ikarus , bravo @OOVNI , mulțam de compania plăcută! Mai vreau ;) Dar nu sa experimentez decolare ca a voastra.

Later edit: am gasit si eu, chiar mai multe zambete destinate noua din Wizz. De data asta paxii au fost mai la inaltime decat crew-ul ;) Nice oricum.
 
Last edited by a moderator:
  • 👍
Reactions: 4 users