[SBZ] Aeroportul International Sibiu

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
10632868_997342083615333_2295197896130550257_n.jpg
 
  • 👍
Reactions: 6 users
Un pic de spotting fara avioane. Am alergat toata tara ca sa ajung in timp la capat de 09 sa prind febletea mea, YR-BGG, intr-o lumina superba. Ca bonus l-as fi avut pe YR-BAK. Daca in prima faza am gresit drumul si era cat pe ce sa fiu tras de un cal cu caruta din offroad, apoi am nimerit in alt offroad si pana ma balbaiam printre oi si catelusi, BAK-ul a trecut peste mine si BGG-ul a plecat pe 09 peste oras. Au plecat ambele curse cu mult mai repede decat era planificat. Drept dovada, probabil, operativitatea ground-ului la SBZ.
Frustrarea a capatat dimenisiuni de Dream)iner.
Voi reveni cu alte imagini mult mai frumoase (ele merita prelucrare amanuntita), drept dovada ca un spotting la Sibiu e obligatoriu de cateva ori pe an. SBZ rocks, traficul cam sucks. ;)



Se poate sterge dupa un timp, daca e extreme-offtopic ;)
 
  • 👍
Reactions: 5 users
Deci nu sunt singurul care face offroad cu masina de oras. PS: vad ca tu cautai cârtițe. :D
Mai jos de acum 3 zile cand eram sa raman cu "burta" in noroi. Mereu ma intreb cine naiba ma pune sa alerg ca nebunu pe camp pentru cadre frumoase, nu-s intreg la minte ...
t5g1s6.jpg
 
  • 👍
Reactions: 6 users
Fericitule ;)
Mai bun decat CLJ?
 
  • 👍
Reactions: 1 users
pana la urma ce a facut acest Omni Air pe aici?
si daca ma scuzati de off-topic ce a facut InterSky prin Ro ca am vazut ca a fost in mai multe orase.
 
yrbakatsbz3vkys.jpg

YR-BAK dupa ce ne-a adus de la CGN.
 
  • 👍
Reactions: 4 users
Un weekend superb, unde am putut sa ne cunoastem, sa ne distram, sa pozam. Multumim si Aeroportului Sibiu!

DSC_9920 by felixCLJ, on Flickr

DSC_9851 by felixCLJ, on Flickr

DSC_9772 by felixCLJ, on Flickr

DSC_9714 by felixCLJ, on Flickr

DSC_9712 by felixCLJ, on Flickr

DSC_0776 by felixCLJ, on Flickr

DSC_0734 by felixCLJ, on Flickr

Spotting the spotters:

DSC_0693 by felixCLJ, on Flickr

DSC_0531 by felixCLJ, on Flickr

DSC_0530 by felixCLJ, on Flickr

DSC_0490 by felixCLJ, on Flickr

DSC_0462 by felixCLJ, on Flickr

DSC_0033 by felixCLJ, on Flickr

DSC_0010 by felixCLJ, on Flickr
 
  • 👍
Reactions: 6 users
Inca una, cam afumata in unele locuri - nu dati cu paru`

halyg11080xtpj5.jpg
 
  • 👍
Reactions: 4 users