1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Ssavc sau Ras Tuzla ?

Discussion in 'Pregatire piloti' started by Matei, Oct 10, 2017.

Tags:
  1. Matei

Matei New Member

Ratings:
    +0 / 0
    Buna ziua ! Doresc sa ajung pilot de linie si as dori sa fac scoala de zbor in tara deoarece voi face si facultatea tot aici . Avand in vedere acestea ma intereseaza in special Ssavc si Ras Tuzla , intrucat ambele au costuri destul de apropiate as dori sa va intreb pe care o recomandati ca fiind mai buna ?

2. 46Pilot

46Pilot New Member

Ratings:
    +14 / 0
    Salut Matei,

Daca esti din Bucuresti, sau iti e mai usor sa stai in Bucuresti, atunci propunerea mea ar fi SSAvC. Daca nu esti legat de Bucuresti, atunci iti recomand cu toata caldura RAS Tuzla, din toate punctele de vedere.

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  3. Matei

Matei New Member

Ratings:
    +0 / 0
    Salut si multumesc pentru raspuns ! Daca tot ati fost acolo aveti cumva idee si unde as putea gasi o cazare la un pret rezonabil (ma refer la Tuzla) ?

4. 46Pilot

46Pilot New Member

Ratings:
    +14 / 0
    Eu am fost acolo acum cativa ani, nu mai stiu cum e acum. Pe atunci, avea chiar scoala o facilitate de cazare, acum nu mai e posibila, din cate am auzit. Daca te grabesti cu inceperea scolii, pana sa se deschida sezonul estival, ai mari sanse sa negociezi la pensiunile din zona (Eforie Nord/Sud sau Costinesti) sa iti ofere un pret bun si pe perioada verii, daca stai o perioada mai lunga la ei fara intrerupere.

Share This Page