• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Asa este, am inceput apelurile pentru reprogramarea calatoriilor. Sper totusi sa mai zburam dupa jumatatea lui Mai. Sanatate tuturor!
 
  • 👍
Reactions: 2 users
Cine poate sti ce va fi. Reprogramarea zborului o faci cand vrei tu nu iti spune Tarom. In momentul in care reincep zborurile contacteaza Tarom si spune-le cand vrei sa zbori. Sau da-mi mie un mesaj privat.
 
Sindicaliştii din Tarom cer o întâlnire de urgenţă cu conducerea. Ce listă de cereri au
In caz ca dispare captura de ecran de pe site-ul initial, las si aici lista.
De notat maiestria absoluta a raportorului care, in perfecta concordanta cu normele GDPR, a lasat in imagine numerele de telefon private si adresele de e-mail ale semnatarilor.

adresa.png



 
  • 👍
Reactions: 2 users
"solutii de supravietuie"?
 
  • 👍
Reactions: 1 user
Am aflat ieri,din surse sigure, ca YR BGK si BGJ se transforma in cargo. Dau toate scaunele jos si le pregatesc de ceva curse speciale,posibil China
 
  • 👍
  • 🤣
  • 🌟
Reactions: 5 users
E așa simplă conversia la cargo?

PS: Mare noroc cu China, altfel nu știu ce ne-am fi făcut. 🙏🙏
 
  • 🤣
Reactions: 1 users
Apai sa vedem cat dureaza conversiile... s-ar putea sa treaca Covid-ul pana rezolva ei toata procedura... or fi gasit consultant pentru studiul initial de fezabilitate? ( :sisi1 )
 
Apai sa vedem cat dureaza conversiile... s-ar putea sa treaca Covid-ul pana rezolva ei toata procedura... or fi gasit consultant pentru studiul initial de fezabilitate? ( :sisi1 )
Atunci va dura foooooaaaarrrtteeeeee mult.
 
  • 👍
Reactions: 1 user
Conversie este mult spus, cred ca dau scaunele jos si instaleaza ,eventual plase de ancorare.
 
Gluma e ca celor de la TAROM nu le-a trecut inca asa ceva prin cap?
 
  • 👍
Reactions: 1 users
Finally. Nu stiu de ce au asteptat pana acum. Altii s-au miscat mult mai repede si au mai incasat niste bani pe capacitati care oricum stateau degeaba.
 
Nu e nimic nou. Si la unguri Wizz a facut citeva zboruri cu escale. Foloseste fiecare ce are - pina la urma la majoritatea transporturilor de material medical nu greutatea e factorul limitator ci volumul.
 
Zbor repatriere azi, OTP-RUH (Riyadh, Arabia Saudita), 737 YR-BGH.

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
  • 👍
Reactions: 2 users