• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

lagrange

Well-Known Member
Feb 5, 2019
313
509
93
35
Romania
Turkish Airlines promovează basorelieful lui Decebal din Delta Dunării?!... Nu ma așteptam de la Turkisk... credeam ca ei verifica materialul primit de la realizatorii spotului video...

• 😲
Reactions: 1 user

alexxy

Well-Known Member
Dec 8, 2013
1,093
531
113
Bine ca nu promoveaza Budapesta, ca tot pe Dunare e. Atunci sa vezi scandal diplomatic.

• 👍
  • 🤣
Reactions: 2 users

andreyn

New Member
May 15, 2019
2
6
3
29
Craiova-Bucuresti
Flightdiary
My fr24 profile
Salutare! Am o intrebare pentru cei care au zburat cu aceasta companie, daca ati facut check-in on-line, cum ati reusit sa emiteti boarding pass-ul? Eu nu reusesc deloc, am introdus si datele din pasaport si tot nu ma lasa. Cand apas butoanele de issue boarding pass nu face nimic. Mi se pare incredibil de intortocheat procesul. La RYR este totul foarte foarte simplu...

stedan

Member
Feb 16, 2013
77
31
18
BUH
Ai incercat si din aplicatie, sau doar de pe site-ul mobil? Oricum, de cele mai multe ori TK nu emite electronic boarding pass pe primul segment, din motive de siguranta (?).
Va trebui sa treci pe la ghiseu sa ridici hartia.

vasyj

New Member
Apr 17, 2018
9
2
3
41
CLJ
Am luat bilete CLJ-MRS (UE - UE) la Turkish - ore si pret mai ok ca Lufthansa, kid de 3 ani cu noi. Pot tranzita in Istanbul doar cu buletinul? Socrii pe cap si nu au pasaport...

andi28

Active Member
Mar 11, 2012
173
56
28
CLJ
www.clujean.net
IST are zona de tranzit deci nu e nevoie de pașaport, eu am zburat VCE-IST-OTP fără pașaport și nu am avut probleme

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

defence

Well-Known Member
fly-ra 2017
Jun 10, 2014
857
482
63
40
Confirm, si eu am tranzitat fara pasaport

• 👍
Reactions: 1 user