• Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

tavi

🌴 Out of Office 🌴
fly-ra 2017
Dec 6, 2014
6,107
2,329
303
Brasov
Cum se manifestă analfabetismul funcțional. După mintea celor de la Realitatea, Ayia Napa e o tânără britanică.

Știre ”preluată” de la BBC, unde știrea are sens.

• 🤣
Reactions: 6 users

AIR06

Moderator
Staff member
fly-ra 2017
Apr 20, 2012
3,756
2,168
203
Constanta
O postare a unei domnisoare pe FB:
Tarom sau “prosteala” tipic romaneasca. Pleci si tu ca omul, vrei sa zbori confortabil, safe, etc.. Nu trebuie sa va spun eu cati bani cer astia pe un bilet business.. Si iata business ul... Ajungi in fata avionului cu elice, safe, n am ce zile( le stiu pe de rost dupa ce am facut naveta Iasi - Buc ani de zile si chiar nu mi era dor..) Iti faci si o cruce, tu si ceilalti fraieri care visau la vreun avion care sa nu tremure din incheieturi.. Si nu calatoresti chiar 500 km si mai ai si o imensa apa sub tine o parte din drum.. Misto..
Curios este ca nu ti spune nimeni nimic, banii ti i iau, pana si stewardesele sunt un pic jenate saracele...
Sa va spun cum batea vantul la destinatie?! 🤦🏽‍♀️
Alooo, cand ne trezim?! Nu merge si asa!
Si mi vreau banii inapoi, am gasit niste pantofi nou nouti.. 👎🏼
sursa

Iti dai seama,dupa ce ca zboara cu elice ,o mai iau si ca taranii drept peste apa spre jena stewardeselor si,colac peste pupaza , la destinatie e vant. Huoo Tarom !

• 🤣
Reactions: 5 users

alexxy

Well-Known Member
Dec 8, 2013
1,095
531
113
Totusi de unde pana unde zbura? Ca bilete businesses nu se mai vand de mult pe interne, iar cu ATR, se opereaza extern SOF/SKG/KIV din ce stiu... deci nu prea inteleg care e balta peste care zboara si ii da emotii. Pacat ca frumusetea trece odata cu varsta, ca minte prea multa nu pare sa aiba.

• 👍
Reactions: 1 user

etravel

Well-Known Member
Mar 13, 2012
2,207
505
113
LRBS
Si mi vreau banii inapoi, am gasit niste pantofi nou nouti..
Propun sa i se dea nu pantofii, ci papucii. Definitiv.
Sa mearga dumneaei cu trenul la cls II pana la Iasi, sa vada acolo senzatii tari, ape mari (la toaleta) si personal jenat.

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
7,165
2,689
303
41
NZNV
flightradar24 feed id
My fr24 statistics