US Airways (US/AWE)

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
7,310
2,895
903
Aotearoa
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Cei de la US Airways vor parasi Star Alliance, pe 1 Marie 2014, iar dupa o lua vor intra in Oneworld.
 
M-am abtinut sa postez, cand am aflat de stire. Dupa cate am inteles, au postat-o de doua ori. A doua oara le-a ramas linkul un clipboard, iar ei credeau ca e altceva si au dat paste&post.
 
Baga un fuselage inspection, si vezi :)
 
un scubadiving la 5000 de metri..... as fi cel mai lat om din lume la iesire :) Cat de idiot trebuie sa fi sa ti asa ceva in computerul de servici......
 
Ce ar fi daca am citi care e de fapt situatia inainte sa dam cu parul ?
L-au primit pe wall/inbox de la o persoana privata si au vrut sa il stearga dar din greseala l-au retwituit. Cel putin asta e explicatia oficiala. Nu e greu sa dai din greseala retweet. Si eu am patit personal acest lucru de vreo doua ori (noroc ca nu era cu poze din astea).
 
Imi pare rau, pentru asa ceva nu exista scuza..... ii meseria lui.... si nu pierderea de vreme pe Twiter a unuia dintre noi!
 
eu ma refeream explicit la

"Cat de idiot trebuie sa fi sa ti asa ceva in computerul de servici"

si explicam ca nu neaparat il tii pe computerul de serviciu.
 
Te-ai angajat ca avocat al diavolului? Oricum o privesti ii absolut jenant sa nu fi atent la ce faci indiferent ce computer folosesti! Si nu a fost retweet ci tweet toata ziua.....