Wizz Air - LF si statistici

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.
Muncitori.
Pe unii i-am auzit cand ziceau ca lucrează în Italia și doar au schimbat avionul în București.
 
Hmm, au zboruri directe cu WZZ cam peste tot inclusiv in Italia. Plus ca daca ar fi sa schimbe avionul au mai mari sanse de conexiuni bune via BUD/WAW.
 
  • 👍
Reactions: 1 user
Hmm, au zboruri directe cu WZZ cam peste tot inclusiv in Italia. Plus ca daca ar fi sa schimbe avionul au mai mari sanse de conexiuni bune via BUD/WAW.
Nu am verificat însă mă aștept sa fim conectați mai bine cu Italia comparativ cu vecinii.
Prin WAW e mai departe și probabil mai scump.
 
Azi, OTP-KUT 176 pasageri / 230 locuri.
Mulți georgieni și mulți backpackeri români.

Cunosc grupul de bacpackerși români. Sunt aprox. 30 la număr, toți au doar bagaje de mână, se întorc marți (24.07) și au rezervat bilete cu prețul minim.
Desigur că toți backpackersii vor influența și pe alții să umble haihui prin Georgia, dar tot nu vor susține o rută subțire.
Doar să nu uităm de contractul cu Asociația Aeroporturilor lor, care poate are noi facilități și mai zdravene pentru WZZ.
Posibil să mai zburam și vara următoare cu rucsacelul pe la ei și nu văd o problemă.

Curiozitatea e alta: Ce se întâmplă cu OTP-ATH? Dispare deodata din noiembrie?
Ce rute noi apar pentru că se risipisesc câteva.
 
21.07 KUT/OTP - A320, am numarat vreo 2 locuri neocupate. Foarte multi georgieni.
 
  • 👍
Reactions: 1 users
W6 3501 Timișoara - Luton overbooked 185/180 (discuție între operatorii de la ghișeul de check-in) informație neconfirmata
 
  • 👍
Reactions: 2 users
SBZ - MAD
2018-10-20
~100%
HA-LPU

ac8e40520ad9e84c00a95af54f9bebe6.jpg
 
  • 👍
Reactions: 1 users
Pai cred ca au mutat unul pe TGM de la CLJ si a mai plecat si BMS de pe ruta... profita maxim de asta... mai zboara cineva de la CLJ la LON in afara de W6 sau i-au alungat pe toti?
Post automatically merged:

Cine zboara des pe ruta asta se ne spuna si noua cum au evoluat preturile
 
Da, limba romana e plina de regionalisme... reclamatiile se fac la capitala, teren neutru pt amandoi 🤣🤣🤣
Southend numai LON nu e...