Intalnire fly-ra 2016

  • Guest, pentru o varianta fara reclame a forumului oferim conturi premium. Mai multe detalii aici.

Zsolt

King Nothing
Staff member
fly-ra 2017
Feb 12, 2012
7,313
2,895
903
Aotearoa
flightradar24 feed id
My fr24 statistics
flightaware feed
My flightaware feed
Flightdiary
My fr24 profile
Sambata, 2 Aprilie 2016, cine are timp si chef, poate sa isi programeze o vizita la Sibiu.
Momentan nu putem oferi mai multe detalii, doar ca in dupamasa acelei sambete ne vom intalni la un restaurant, undeva in oras, pentru cateva ore bune.

Eu am rezervat avionul si hotelul.

here I come ;)
 
  • 👍
Reactions: 9 users
Eu as propune chiar sa ne întâlnim la aeroport :)

Seara desigur open-end undeva prin centrul Sibiului, mai vedem unde

Daca vor veni mai Multi (ceea ce ar fi desigur frumos) atunci probabil va trebui sa facem undeva o rezervare pentru restaurant/bar sau ce o fi ca pentru 10 persoane cred ca nu e mare lucru sa gasim si spontan ceva, dar daca vom fi 20-30 deja devine complicat.

De asemenea mai avem niste idei de program si pentru asta de asemenea ar fi bine sa stim cu aproximatie câti vom fi.

De aceea îi rog pe toti cei care vin sa se înscrie pe "lista" aici, @Zsolt poate ai Idee de vre-un feature unde oamenii se pot trece.

Pâna atunci va rog sa va treceti toti aici, cei care veniti.

1. Eu :D @Thomas
 
2. Eu, prezent.

@Thomas , cel mai sigur este aici pe forum. Paralel as putea face un formular (hostat la google), in care sa isi treaca fiecare datele (user, nume, email, telefon) in cazul in care ne adunam mai multi si este nevoie de o lista cu nume, etc.
Numere de telefon si email, pentru o comunicare mai rapida, in cazul urgentelor.

Datele din formular vor fi tinute sub lacat, iar daca trebuie sa dam nume (in cazul organizarii) voi contacta fiecare persoana in parte pentru a-i cere acordul.
 
Raspund prezent pt sambata 2 si duminica 3, intalnirea am provocat-o eu, printr-o propunere adresata sapt trecuta lui Zsolt. Ar fi bine sa ne gandim la o agenda, sa ne organizam corespunzator. Inteleg ca majoritatea ne-am rezervat la Continental Forum. Eu vin din Buc cu masina, mai pot lua doritori.

Trimis de pe al meu foarte bun telefon!
 
  • 👍
Reactions: 1 users
Sehr danke schön, Thomas! Looking forward to meeting you all !

Trimis de pe al meu foarte bun telefon!
 
Eu sper ca ne vom aduna mai multi.
Mai sunt aproape 2 luni, trebuie impacata familia, angajatorul, rezolvat cine va avea grija de pisica/caine, etc.
 
8. cristi_avb - Sper sa pot veni si eu! Urmeaza sa-mi confirm prezenta in decursul lunii martie.
 
  • 👍
Reactions: 2 users
9. @Ovidiu Veres - tarziu tare am aterizat pe discutia asta. Faina ideea, faina ocazia. Hai sa va cunosc si eu.
Programul il preconizez cam asa: ajung la spotting la SBZ, dupa-masa ne vedem, duminica poate iar spotting, seara la Cluj. Inca nu fac rezervari, nu stiu daca vine si family sau nu.

@TripleSeven e in tema? Vorbesc cu el pentru un tur complet de airport, facilities si runway? ;)
 
  • 👍
Reactions: 3 users